Service Hotline
+86-755-86524100
Tooted

Toote kategooria

LED taustavalgustusega ekraan

LED taustavalgustusega ekraan

21. sajandil, taustavalgus on saavutatud kiire areng ja järk-järgult jõuab tööstuse etappi. Kui see on võrreldes CCFL, on LED eelis ilmselt energiasäästule. Üks tähtsamaid liitmike vedelkristall toodetes, LED taustavalgus saavutanud kiire areng koos...

21. sajandil, taustavalgus on saavutatud kiire areng ja järk-järgult jõuab tööstuse etappi. Kui see on võrreldes CCFL, on LED eelis ilmselt energiasäästule. Üks tähtsamaid liitmike vedelkristall toodetes, LED taustavalgus saavutada kiire areng uue tehnoloogia ja pidevalt uue toote. Eriti, LED (valgusdiood) turuosa kasvanud järk-järgult. Mõningaid tooteid nagu sülearvuti, kuvatakse seadme ja Teleri, mis olid kasutada CCFL (külm katood luminofoorlamp) taustvalgus, on muudetud LED taustavalgus alates 2008.

Jaamad see tööstusrevolutsiooni Blaze ekraani seadistada LED taustvalgustuse tehase Jiangxi provintsis, Hiina 2014, mis pakub eriti erinevate kõrge standard ja pika elu jooksul taustvalgus Blaze Kuva LCD toodete.

Elektroonikatööstus, taustvalgus on omamoodi vormi arvestades, mida tavaliselt kasutatakse LCD ekraanil. Taustavalgus ja esitulede vahe on, et taustvalgustus valgustab küljel või taga kui ees valgus valgustab esiküljelt. Mõlemad on kasutada suurendamiseks takistusteta madal valgusallikad keskkonna ja heledus arvuti monitorid ja LCD ekraan, valgustus CRT display sarnaselt.

Taustvalgustuse võib olla mis tahes värvi; must ja valge vedelkristall kasutab tavaliselt kollane, roheline, sinine ja valge taustavalgus. LED taustavalgus võib suurendada värvi LCD ekraan.

Peamised eelised LED taustavalgus on järgmised,

1. suure heleduse. Heledus ei lange isegi pärast pikka aega kasutusel. Ja see on õhem keha ja kena kuju.

2. pehme värv, hea silmad, kui see ühendab LCD paneel

3. energia säästmine, keskkonnasõbralik ja madal kiirgus.


Hot Tags: LED taustavalgus kuvada, Hiina, tootjad, tarnijad
Seonduvad tooted
Küsitlus
Küsitlus
Send
Võtke meiega ühendust
Aadress: 5. korrus, HSAE Tech hoone, Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, 518057, Hiina
Telefoni: +86-755-86524100
Faks: +86-755-86524101
E-posti: info@blazedisplay.com
Lauk Display Technology Co., Ltd.