Service Hotline
+86-755-86524100
Tooted

Toote kategooria

TN LCD ekraan klaasist paneel

TN LCD ekraan klaasist paneel

Twisted Nematic (TN) LCD TN näidikud on 90° või vähem twist (molekulide ekraani ühest lennukist teise pöörde). Kõik passiivsed otseülekandega, aktiivne maatriks ja Viimane passiivne madal (x2 x32) hüdrofonigrupi tihendatud LCD on 90 ° twist. Selle põhilised Twisted Nematic (TN) LCD...

Twisted Nematic (TN) LCD

TN on 90° või vähem twist (molekulide ekraani ühest lennukist teise pöörde). Kõik passiivsed otseülekandega, aktiivne maatriks ja Viimane passiivne madal (x2 x32) hüdrofonigrupi tihendatud LCD on 90 ° twist.

Selle põhilised Twisted Nematic (TN) LCD koosneb toetab kahe klaasplaadi vedelkristall materjali kiht. Vedelkristall on erinevate omadustega elektri- ja optikaseadmed, sõltuvalt suunas pikk, Presstabletiga kujuga molekulide segu.

Klaas plaadid siseküljed on läbipaistvad elektroodid, mis lähtuvad moodustamiseks vajalik visuaalne pilt. Sisepind on kaetud polümeer, mis hõõrutakse nii, et vedelkristall materjali ühe pinnal asub risti teise. Kogu filmi tootmiseks, molekulid moodustavad 90° twist.

Klaasplaate välispind polarizers asetatakse nii, et nad on paralleelne vedelkristall suunda ja üksteisega risti. Olekus "välja" valguse sisenevad esimene polariseerija lähtub oma vedelkristall kiht väänata teise polariseerija, mille kaudu see edastatakse. Kui lahter on pingestatud, LC materjali ühtib elektriväli; valguse kaudu esimese polariseerija blokeerib teine polariseerija, moodustades tume pilt. Mõju võib olla vastupidine, kui polarizers paigutatakse üksteisega paralleelsed ja moodustub valguse pilt tumedale taustale.

TN tehnoloogia on saadaval ühe kerge; See on mustade tähtedega halli taustaga. See on kõige kallim, kuid on madalaim visuaalset kvaliteeti, eelkõige vaatenurgast.


Hot Tags: tn LCD ekraani klaas paneel, Hiina, tootjad, tarnijad
Seonduvad tooted
Küsitlus
Küsitlus
Send
Võtke meiega ühendust
Aadress: 5. korrus, HSAE Tech hoone, Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, 518057, Hiina
Telefoni: +86-755-86524100
Faks: +86-755-86524101
E-posti: info@blazedisplay.com
Lauk Display Technology Co., Ltd.